AUGSTĀS FREKVENCES METINĀŠANA

PVC (polivinilhlorīda) plēve tiek metināta zem augstā sprieguma. Šī tehnika ir zināma kopš 1950-to gadu vidus. Mums ir nepieciešamas iekārtas un liela pieredze PVC metināšanā.

PVC plēvi viegli kontrolēt un veidot no tās smalkus produktus, piemēram, mapes ar riņķu mehānismiem, kabatas, vākus, iepakojumu un daudzas citas preces.

PVC ir visplašāk izpētīts plastmasas veids.

Mūsdienās tiek izmantota ftalātus nesaturošā PVC plēve, kas ir mazāk bīstama apkārtējai videi. Visi mūsu materiāli tiek iepirkti no Eiropas piegādātājiem.

LAMINĒŠANA

Laminēšanas ražošanas līnijā mēs veidojam dažādus iepakojumus, piemēram, kastes, grāmatu ieliktņus un žurnālu kasetnes. Tie tiek ražoti, pārklājot kartonu ar dažādiem materiāliem, šis process prasa gan speciālās iekārtas, gan profesionālus un kompetentus darbiniekus.

Visi produkti tiek pielāgoti un izgatavoti, izmantojot dažādus materiālus un drukāšanas metodes, par kurām varat uzzināt vairāk šeit.

PP METINĀŠANA

PP (polipropilēna) folija ir metināta zem augstās temperatūras. Šī metode ir salīdzinoši sarežģīta, un mēs pastāvīgi attīstām tehnoloģiju, lai padarītu to pieejamāku.

Šī ražošanas metode ir rentabla un piemērota lielāku produkcijas apjomu ražošanai, piemēram, kabatām, mapēm un vākiem.

PP ir videi draudzīgāks, jo tā sadalīšanas cikls ir daudz īsāks. PP var apdrukāt ar jebkādām zināmām drukāšanas tehnikām.

DRUKA

Mēs piedāvājam trīs dažādas drukas tehnikas: karstspiedes (folijas), sietspiedes vai ofseta metodes. Tehnika būs atkarīgā no vēlamā rezultāta un pieredzes.

Sietspiedes procesā mēs izmantojam UV-krāsas bez šķīdinātājiem.

Mūsu ofseta mašīna dod mums lieliskas iespējas drukāt uz dažādiem izejmateriāliem un biezumiem, piemēram, papīra, kartona, PP plastmasas un plastmasas plēves ar biezumu no 0,06 līdz 1 mm.

Karstspiede ir tehnika, kas tiek izmantota jau vairākus gadus un tiek pastāvīgi attīstīta. Mums ir pieejamas krāsas un folijas, kas der dažādiem mērķiem un materiāliem. Visbiežāk karstspiede tiek veikta uz plēves (PVC, PP u.c.), kartona un papīra.

Reljefa spiedums - mēs veicam dizaina karstspiedi uz materiāla

Folijas spiedums - mēs izmantojam krāsainu foliju, kas tiek iespiesta uz materiāla

ŠŪŠANA

Šūšanas nodaļā sadarbībā ar klientiem mēs izstrādājam lieliskus produktus, kas ideāli pielāgoti klientu vēlmēm. Produktu piemēri: jaukie dienasgrāmatu vāki, ekskluzīvas iepakojuma kastes, somas, karšu turētāji, atslēgu piekariņi, bagāžas etiķetes. Mums ir pieejami materiāli, piemēram, PU, mākslīgā un naturālā āda vai īpaši šūšanas materiāli.

Produkti tiek ražoti gan īpašām kampaņām, gan tradicionālām uzglabāšanas vajadzībām.

VAKUUMĒŠANA

Mēs izgatavojam vakuuma formas atbilstoši mūsu klientu vēlmēm. Ir iespējams ražot greznus velūra ieliktņus iepakojumiem, galda spēlēm, dāvanām vai citām ekskluzīvām precēm, iespējams izveidot ieliktņus šokolādes kastītēm pārtikas ražošanai.